HQ-TECH

High Quality Technologies

FIRMA HQ-TECH

  Na rynku dostawców usług teletechnicznych i elektrotechnicznych mogą znaleźć państwo wiele firm mniejszych i większych. Dlaczego warto rozpocząć współpracę akurat z nami?
  Firma HQ-TECH nieustannie poszerza wiedzę o najnowsze rozwiązania. W naszej ofercie znajdą Państwo najnowsze technologie oraz produkty renomowanych i sprawdzonych producentów. Szerokie perspektywy umożliwiają kreacje indywidualnych, idealnie dopasowanych ofert. Posiadamy doskonałe umiejętności i przykładamy dużą wagę do jakości wykonania. W pełni odpowiadamy za wykonane prace i obejmujemy Państwa stałą opieką.

Poszukiwanie właściwych rozwiązań

  Analiza potrzeb klientów i dobór właściwych rozwiązań to priorytet firmy HQ-TECH. Proponujemy najbardziej dopasowane rozwiązania zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Gwarantujemy ich najwyższą jakość. Projekty opracowane są zgodne z Polskimi Normami i aktualnymi przepisami, tworzone i weryfikowane przez wysokiej klasy projektantów. Cechuje je profesjonalizm i rzetelność.
  Osoby pradcujące nad ostatecznym kształtem projektu posiadają poświadczenia bezpieczeństwa osobowego uprawniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne".

Wdrożenia i realizacja projektu

   Realizacja projektu to etap inwestycji budzący najwięcej niepokoju u inwestorów. Współpraca z firmą HQ-TECH wyeliminuje ów niepokój już na wstępie. Działamy profesjonalnie, a profesjonalizm definiujemy jako sumienność, terminowość, precyzje w działaniu. Naszych pracowników cechuje wysoka kultura osobista.
  Klientów otaczamy wieloletnią opieką, dbamy o systematyczność przeglądów zapewniając trwałość, ciągłość pracy, niezawodność i bezawaryjność instalacji.
  Każdorazowo wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom inwestorów i spełniamy pokładane oczekiwania. Potwierdza to lista referencyjna klientów którzy nam zaufali.
  Zapraszamy do współpracy.

Dane Firmy

   Firma HQ-TECH, zarejestrowana w Elblągu, ul.Grunwaldzka 2 Ipiętro
wpis do Ewidencji Działaności Gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Elbląga nr 39389.
Numer NIP: 578-119-52-01, Regon: 170360525, Urząd Skarbowy w Elblągu ul. Mickiewicza 43.
Numer konta: 10 1050 1940 1000 0090 9590 1287 ING BANK.

Powrót na górę strony.

NOWOCZESNE   TECHNOLOGIE
      INNOWACYJNE   ROZWIĄZANIA