HQ-TECH

High Quality Technologies

WYCENA ZLECEŃ

Praca z projektem

  Właściwie dobrana wycena zlecenia i oferta stanowi zarówno zródło sukcesu dla firmy wykonawczej, jak i satysfakcjeękontrahenta ze zrealizowanego zamówienia.
Jesteśmy przekonani, iż aby to osiągnąć i obie strony uzyskały zadowolenie ze współpracy należy dokonać kilku niezwykle ważnych kroków o których należy tutaj wspomnieć.
Nasza praca rozpoczyna się już na etapie wstępnego projektu wraz z niezbędnym opisem potrzeb i oczekiwań klienta. Dzięki temu jesteśmy określić wymagania projektu do zrealizowania, odpowiednio dobrać ilość, klasę oraz rozmieszczenie urządzeń na projekcie.

  Osoby pracujące nad ostatecznym kształtem projektu posiadają poświadczenia bezpieczeństwa osobowego uprawniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne".

Konsultacje

   Nasze konsulatacje cechuje elastyczność i dopasowanie do zmieniających się wymagań projektu na każdym etapie. Staramy sie dokładnie wyjaśnić poszczególne etapy kosztorysu, wartość zlecenia wynikajacą z doboru sprzętu a w razie potrzeb lub zaleceń klienta odpowiednio ją skorygować. Powrót na górę strony.

NOWOCZESNE   TECHNOLOGIE
      INNOWACYJNE   ROZWIĄZANIA